Mentální mapy

mentalní_mapy_shutterstock_219254230

Kdo: skupina maximálně 12 účastníků
Datum: 10.7.2016
Čas: 10.00-14.00 hodin
Cena: 1000 Kč

Lektorka: Mgr. Karla Steinerová
Telefon: 777 651 653
E-mail: karla.steinerova@seznam.cz
Web: www.karlasteinerova.cz

Přihlaste se prosím nejpozději dva dny předem na tel. 777 651 653.

Seminář je akreditován MŠMT.

Mentální mapy jsou skvělým tvůrčím prostředkem, který má velké využití v osobním i profesním životě. Můžeme je použít, když si potřebujeme utřídit myšlenky, něco naplánovat, připravit si prezentaci nebo mluvený projev, když si chceme něco lépe zapamatovat a pro další možné účely.

Při tvorbě mentálních map zapojujeme obě mozkové hemisféry, a tak je naše myšlení tvořivější a barvitější. A protože tvoříme mentální mapy pomocí pastelek, tak jsou opravdu barevné! V semináři se naučíte postup tvorby mentální mapy, na jednoduché téma si vytvoříte vlastní mentální mapu a seznámíte se také s teorií a možnostmi využití mentálních map. Dozvíte se, jak můžete vnést tento prostředek do svého osobního života i do své profese.

Přihlaste se prosím nejpozději dva dny předem na tel. 777 651 653.

Seminář je akreditován MŠMT (na vyžádání je možné udělat seminář pro školu v jejích prostorách – 5 vyučovacích hodin).

Děkuji za inspirativní seminář. Zkusila jsem teď o víkendu plánování a vymýšlení pomocí myšlenkových map a šlo to výborně, takže už to asi ani jinak dělat nebudu. Vymyslela jsem pro žáky list na jejich vlastní sebehodnocení, který má podobu myšlenkové mapy. Tak ti pak řeknu, jak jim to půjde.

Veronika L., účastník semináře